Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет з питань бюджету рекомендує парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»

0 18

Комітет розглянув законопроект №4723, поданий Кабінетом Міністрів України, на засіданні 15 червня.

Законопроектом пропонується визначити бюджетні призначення новоствореному Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у сумі 10,2 млн. гривень за рахунок скасування бюджетних призначень Державному агентству з питань відновлення Донбасу і Державній службі з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, які реорганізовуються.

Законодавча пропозиція не передбачає залучення додаткових бюджетних коштів та не впливає на загальні показники видатків державного бюджету, оскільки пропонується здійснити передачу бюджетних призначень загального фонду державного бюджету в межах коштів, передбачених на функціонування органів виконавчої влади.

За підсумками розгляду Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді проект Закону за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому як закон з урахуванням пропозицій щодо внесення редакційних та техніко-юридичних уточнень, пов’язаних з усуненням неточностей та збалансуванням бюджетних показників.

 

Джерело:

Верховна Рада

Залиште коментар