Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет Ради проти масового придбання травматичної зброї

0 27

Комітет Верховної Ради з питань промислової та інвестиційної політики вважає, що урядовий проект закону №3066, який передбачає надання українцям права на придбання травматичної зброї вітчизняного виробництва, потребує доопрацювання.

ВР повідомляє, що  члени комітету висловили низку зауважень до проекту закону  “Про дозвільну систему у сфері поводження із спеціально визначеними видами зброї, бойовими припасами до неї, засобами індивідуального захисту та активної оборони, вибуховими матеріалами промислового призначення”.

«Було акцентовано увагу й на висновку Головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради. Зокрема, експерти вважають, що додаткового аналізу та вивчення потребує питання щодо надання громадянам України, які досягли 25-річного віку, права на придбання пістолетів і револьверів (пристроїв) вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії (травматична зброя)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у травні Кабінет міністрів підтримав ініціативу про дозвіл вільного продажу травматичної зброї всім повнолітнім громадянам України. Але після зауважень МВС, схвалений в цілому документ уряд відправив на доопрацювання.

У серпні проект закону знову був внесений до ВР.  “Прийняття законопроекту сприятиме створенню додаткових умов для забезпечення захисту життя, здоров’я, майна, законних інтересів фізичних та юридичних осіб, а також державного контролю за поводженням з об’єктами дозвільної системи”,  — вказано в пояснювальній записці законопроекту №3066.

Залиште коментар