Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет дійшов висновку, що робити з ветованих Законом про передачу гуртожитків громадам

0 21

Члени Комітету розглянули пропозиції та зауваження Президента України до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» №1076.

Народні депутати погодилися із можливістю доопрацювання окремих положень ветованого Закону, який було прийнято Верховною Радою 20 квітня 2016 року.

Парламентарії вважають, що доопрацювання Закону за пропозиціями (зауваженнями) Президента України дозволить довести до логічного завершення врегулювання деяких важливих питань забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді подолати вето Президента України на Закон або повернути його на доопрацювання в Комітет для підготовки на повторний розгляд.

Джерело:

Верховна Рада

Залиште коментар