Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комісія та НАБУ підписали меморандум про співпрацю

0 35

19 липня 2016 року Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков та Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підписали меморандум про співпрацю.

Зважаючи на плани проведення конкурсу на зайняття вакантних посад суддів до Верховного Суду, сьогодні було підписано нормативний документ про співробітництво між двома органами.

Як зазначив Сергій Козьяков, від НАБУ Комісія завжди вчасно отримує змістовні матеріали. Позитивно оцінив спільну роботу також і Артем Ситник. На його думку, використовуючи матеріали НАБУ, Комісії вдасться сформувати новий суддівський корпус.

Сергій Козьяков відзначив, що формування нового складу Верховного Суду – головне завдання, яке наразі стоїть перед Комісією. Артем Ситник підкреслив, що НАБУ готове підставити плече допомоги у цьому процесі.

У зустрічі також взяли участь перший заступник Директора бюро Гізо Углава, керівник юридичного управління бюро Ігор Ярчак, начальник відділу забезпечення роботи Директора бюро Максим Коваленко, члени Комісії Анастасія Заріцька, Станіслав Щотка, Михайло Макарчук, Андрій Василенко, керівник секретаріату Комісії Олена Пономаренко, начальник юридичного управління секретаріату Комісії Микола Миколюк та в.о. директора департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді секретаріату Комісії Тарас Нешик.

Джерело:

ВККС

Залиште коментар