Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишньому митнику подовжили арешт до весни

0 15

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про продовження ще на 2 місяці терміну тримання під вартою колишнього голови Державної митної служби Анатолія Макаренка. Про це повідомила екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, яка перебувала в Апеляційному суді столиці під час розгляду скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на зміну йому запобіжного заходу.

За словами Тимошенко, таке рішення сьогодні ж прийняв Апеляційний суд Києва. Вона також заявила, що нібито Макаренка вивезли зі слідчого ізолятора, але до суду не довезли – рішення приймалося за його відсутності.

Екс-голова Держмитниці Анатолій Макаренко був затриманий 23 червня в рамках розслідування кримінальної справи про нанесення збитку України за результатами розгляду позову RosUkrEnergo до НАК “Нафтогаз України” в Стокгольмському арбітражі. Саме Макаренко у 2009 році очолював Державну митну службу, яка провела вилучення газу RosUkrEnergo на користь держави. Щодо Макаренка було порушено кримінальну справу за статтею “службова недбалість”.

Теги:

RosUkrEnergo, НАК “Нафтогаз України”

Джерело:

ТСН

Залиште коментар