Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишнього заступника голови Держкомрезерву засудили на 10 років

0 13

Дзержинський районний суд Кривого Рогу Дніпропетровської області засудив до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна колишнього заступника голови Державного комітету з матеріального резерву Миколу Сіньковського за незаконне заволодіння державним майном на 2,6 млн гривень. Про це сказано в повідомленні прес-центру Служби безпеки України.

Вирок винесено відповідно до частини 5 статті 191 Кримінального кодексу (присвоєння, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих обсягах або організованою групою).

Суд установив, що, перебуваючи на посаді комерційного директора товариства з обмеженою відповідальністю “Ресурс-Інвест”, Сіньковський у вересні 2004 року, зловживаючи службовим становищем, з використанням підроблених документів і за попередньою змовою зі службовими особами заволодів матеріальними цінностями мобілізаційного резерву держави, які зберігалися на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті (Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Таким чином державі було завдано збитків на суму 2,6 млн гривень.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура передала до суду справу проти Сіньковського в кінці січня. Сіньковський обіймав посаду заступника голови Держрезерву із серпня 2007 року по квітень 2010 року.

Теги:

розкрадання держмайна

Залиште коментар