Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишнього судью-«колядника» Зварича позбавили адвоката

0 18

Печерський районний суд Києва усунув від справи одну з адвокатів екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Руслану Юхименко. Про це повідомила прес-секретар адвокатів Зварича Тетяна Турчина.

«Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури і усунув Руслану Юхименко від справи», – сказала Турчина.

За її словами, причиною клопотання з боку Генпрокуратури стало те, що адвокат нібито дуже довго знайомиться з матеріалами справи, хоча в законі немає обмежень з цього приводу.

«На одному з минулих судових засідань Генпрокуратура вже зверталася до суду з клопотанням обмежити термін знайомства адвоката з матеріалами справи екс-судді Зварича, але суд їм відмовив», – сказала Турчина.

Вона також додала, що Юхименко вже закінчила ознайомлення з матеріалами справи зі звинувачення екс-судді Львівського апеляційного адміністративного суду.

Зварича звинувачують в отриманні хабарі в особливо великих розмірах. Наприкінці 2008 року проти нього було порушено кримінальну справу, а в січні 2009 року Верховна Рада дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Зварич був затриманий в березні 2009 року і відтоді перебуває під вартою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар