Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишнього міністра транспорту звинувачують у збитках на суму у понад 5,5 млн грн

0 18

Колишній міністр транспорту і зв’язку Віктор Бондар підозрюється в пособництві при навмисному знесення незавершеного будівництва автовокзалу Теремки і заподіянні тим самим збитків державі на суму понад 5,5 млн. грн. Про це повідомили в Головному управлінні з питань оборонної політики та діяльності правоохоронних органів адміністрації президента України.

Справу розслідує Генеральна прокуратура України.

Раніше Генкрокуратура повідомила, що Віктор Бондар затриманий за зловживання службовим становищем. Проти нього 24 грудня 2010 порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 194 і ст. 353 Кримінального кодексу України (пособництво в умисному знищенні чужого майна, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, поєднане із самовільним присвоєнням владних повноважень).

Колишній міністр транспорту і зв’язку України, екс-голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заступник голови Державної митної служби Віктор Бондар перебуває на підписці про невиїзд.

Теги:

зловживання, Міністерство транспорту і зв’язку України

Джерело:

кореспондент

Залиште коментар