Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишнього мера Немирова посадили майже на три роки

0 16

Суд засудив колишнього мера Немирова Вінницької області Віктора Качура до 2 років 10 місяців позбавлення волі. Як повідомляють Українські новини з посиланням на представника прокуратури Вінницької області, таке рішення виніс Староміський районний суд Вінниці. За його словами, суд визнав Качура винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 (службова недбалість) КК, при проведенні в 2008-2009 роках ремонту низки комунальних дитячих садів Немирова за рахунок коштів міськбюджету на суму близько 260 тисяч гривень.

Зокрема, Качур визнаний винним у тому, що підписував акти виконаних робіт з ремонту задовго до їх завершення, а також допускав порушення передбаченої законодавством процедури вибору підрядника ремонтних робіт у дитсадках.

Як відомо, раніше суд направив на додаткове розслідування в прокуратуру Вінницької області кримінальну справу стосовно Качура, підозрюваного у хабарництві. 24 червня 2010 співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВС у Вінницькій області затримали Качура за підозрою в отриманні 1,85 мільйона гривень хабара. Суд заарештував його.

У серпні 2010 року Ленінський райсуд Вінниці звільнив Качура на підписку про невиїзд, після чого він не з’явився за місцем проживання, і був оголошений в розшук. Пізніше апеляційний суд Вінницької області скасував рішення Ленінського райсуду Вінниці про звільнення мера з-під варти, а 20 вересня 2010 року співробітники Служби безпеки України затримали розшукуваного Інтерполом Качура.

У вересні 2010 року стосовно Качура прокуратура Вінницької області порушила ще одну кримінальну справу за ст. 367 ч. 2 (службова недбалість), а також відновила закриту у 2005 році кримінальну справу за ст. 189 ч. 3 (здирництво).

Теги:

хабарництво

Залиште коментар