Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишнього голову ВР Криму заарештували на два місяці

0 57

Колишнього голову Верховної Ради Криму, депутата Кримського парламенту Анатолія Гриценка, який підозрюється у незаконних махінаціях з майже 5 тис. га землі військового радгоспу «Азовський», заарештовано на два місяці.

Такий запобіжний захід обрав для нього Центральний райсуд Сімферополя.

Суд врахував позицію прокуратури, яка вважає, що підозрюваний, перебуваючи на волі, може перешкоджати слідству, а також тяжкість інкримінованих А.Гриценку звинувачень.

Як повідомлялося, прокуратура Криму 21 січня порушила проти А.Гриценка кримінальну справу за статтею «Перевищення влади або службових повноважень» під час його перебування головою Ленінської райдержадміністрації Криму (2001-2005 рр.) за підозрою у причетності в незаконній передачі комерційним структурам близько 5 тис. га землі військового радгоспу «Азовський». А.Гриценка було затримано 24 січня в Сімферополі.

Теги:

арешт, земельні махінації

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар