Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишнього головного бухгалтера НАК “Нафтогаз України” екстрадують до України

0 17

Суд Волгоградської області РФ ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та екстрадиції колишнього головного бухгалтера національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Марії Кушнір, повідомлє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу прокуратури,

М.Кушнір була затримана у вересні 2010 р. співробітниками Управління Федеральної служби безпеки Росії по Волгоградській області на території Кіровського району м. Волгоград. Згідно з матеріалами, представленими правоохоронними органами України, Марія Кушнір була виконуючою обов’язки директора Департаменту бухгалтерського обліку і звітності – головного бухгалтера НАК “Нафтогаз України”. Використовуючи свій службовий стан на користь третіх осіб вона підписала бухгалтерську документацію про оприбутковування належного газу RosUkrEnergo обсягом 11 млрд куб. м газу на суму 1,7 млрд дол. Водночас, згідно даних “Нафтогазу України”, документи, що послужили підставою для оприбутковування даної партії газу, посадовими особами компанії не оформлялися і не підписувалися.

В Україні Марії Кушнір пред’явлено обвинувачення за ч.2 ст.364 КК, – зловживання службовим положенням, що спричинило важкі наслідки.

Теги:

Новини права, НАК “Нафтогаз України”, екстрадиція, РосУкрЕнерго, УФСБ РОсії, Марія Кушнір, фото, відео, міжнародні новини, Стокгольмський арбітраж, розмитнення

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар