Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишню суддю Черкас визнано винною у зловживанні владою і вже звільнено від відбування покарання

0 16

Вироком Печерського районного суду м. Києва колишню суддю Соснівського районного суду м. Черкаси визнано винною у зловживанні владою та службовому підробленні. Про це повідомили у перс-службі Прокуратури міста Києва.

Згідно з обвинуваченням, визнаним судом доведеним, засуджена у період часу з 2005 по 2007 роки склала та видала рішення у цивільній справі за позовом, який до суду не надходив і в судовому засіданні не розглядався. В подальшому вказане судове рішення та виданий на підставі нього виконавчий лист були використані при спробі рейдерського захоплення ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”. Суд призначив винній основне покарання у виді 6 місяців арешту та штрафу в сумі 850 гривень та звільнив її від його відбування за амністією.

Державний обвинувач прокуратури міста орієнтував суд на призначення покарання у виді позбавлення волі з конфіскацією майна.

На вирок суду уже підготовлено апеляцію, у зв’язку з м’якістю призначеного покарання.

Теги:

незаконне судове рішення, рейдерство

Джерело:

УНН

Залиште коментар