Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишніх балансоутримувачів покарають за перешкоджання створенню ОСББ

0 21

Планується встановити адміністративну відповідальність за порушення строкыв передачі технічної документації на багатоквартирний будинок, у якому створене ОСББ.

Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував прийняти за основу відповідний законопроект № 5499.

Проектом запропоновано доповнити КпАП статтею 149-2, якіою передбачити відповідальність за порушення строку передачі технічної та іншої, передбаченої законодавством документації на багатоквартирний будинок, в якому створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

За таке порушення передбачено штраф для посадових осіб від 500 до 1000 НМДГ (від 8,5 до 17 тис. грн).

Обов’язок щодо розгляду справ про адміправопорушення, передбачені цією статтею, покладуть на районні, районні в місті, міські або міськрайонні суди, а на посадових осіб, уповноважених на те обласними, Київською і Севастопольською міськими державними адміністраціями – право складати протоколи.

Залиште коментар