Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишній суддя намагався викрасти автомобіль за допомогою електрошокера

0 19

Як повідомили в МВС, 11 березня о 15:45 в чергову частину Жовтневого райвідділу міліції від працівників охорони обласної клінічної лікарні надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік із застосуванням сили намагався незаконно заволодіти автомобілем Mazda СХ9, яким керувала молода жінка.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. У ході спілкування із 31-річною постраждалою міліціонери з’ясували, що о 15:30 вона разом зі своїм родичем приїхала в центральне хірургічне відділення лікарні, щоб зробити деякі процедури. Родич відправився в корпус, а вона залишилася в автомобілі. Через деякий час на заднє сидіння в її автомобілі сів невідомий чоловік і, нічого не пояснюючи, електрошокером зробив кілька розрядів електричного струму в шию та тулуб потерпілої, після чого намагався заволодіти її машиною.

Під час нападу жінці вдалося вискочити з автомобіля і покликати на допомогу. Працівники відомчої охорони клініки і перехожі, побачивши, що з автомобіля вибіг невідомий чоловік, зуміли його затримати. У райвідділі затриманий надав неправдиві дані про себе. Але згодом було встановлено, що людина, яка скоїла напад на жінку, є суддею одного з районних судів Дніпропетровська.

Крім того, з’ясувалося, що 52-річний суддя усунений від судової діяльності у зв’язку з тим, що проти нього 22 квітня 2010 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу відразу за кількома статтями.

Теги:

викрадення

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар