Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишній начальник управління освіти та науки міської ради потрапить на лаву підсудних

21

Прокуратура Сумської області направила до суду кримінальну справу стосовно колишнього начальника управління освіти та науки Сумського міської ради.

Будучи працівником органу місцевого самоврядування, представником влади і службовою особою, чиновник грубо порушив вимоги Постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти». У вересні, жовтні і листопаді 2008 року він уклав iз ТОВ «СКД» і КОРП «Дрібнооптовий» додаткові угоди до договорів про закупівлю на вказаний рік продуктів харчування для шкільних і дошкільних закладів освіти обласного центру, відповідно до яких незаконно збільшив ціни закупівель у кілька разів. Збиток, якого чиновник завдав державним та громадським інтересам своїми протиправними діями, склав понад 1,7 млн грн.

Колишньому начальнику управління освіти та науки пред’явлене обвинувачення за частиною 3 ст. 365 КК. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Теги:

прокуратура, зловживання
Комментарии