Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишній директор центру зайнятості переводив гроші на особовий рахунок в Монако

0 48

Генеральна прокуратура отримала санкцію суду на розкриття банківської таємниці в рамках кримінальної справи проти директора Державного центру зайнятості України Володимира Галицького, підозрюваного в отриманні великого хабара.

Як стало відомо “Дело”, слідчі мають намір отримати інформацію про оборот грошей по рахунку, відкритого на ім’я чиновника в банку HSBC Private Bank (Монако). Про існування заощаджень Галицького за кордоном в правоохоронних органах дізнались під час проведення обшуку – в будинку директора Центру зайнятості була виявлена чекова книжка на його ім’я.

У Генпрокуратурі упевнені, що дані про рух грошових коштів по банківському рахунку Галицького матиме значення для встановлення істини у кримінальній справі.

В середині грудня Печерський районний суд Києва дав санкцію на розкриття банківської таємниці і накладення арешту на рахунок чиновника.

Володимира Галицького і ще трьох співробітників Державного центру зайнятості України – начальника фінансового управління, водія директора і секретаря (останні двоє проходять у справі як посібники) звинувачують в тому, що вони вимагали і отримали у вересні цього року хабар у розмірі $738,5 тис. США і 2,154 млн. грн.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (“отримання хабара в великому розмірі”) і ч. 3 ст. 368-2 (“незаконне збагачення”).

Галицький і його підлеглі були затримані 25 листопада 2011 року.

Як повідомлялося раніше, під час обшуків у затриманих чиновників були виявлені валютні цінності на загальну суму в $7,5 млн, велика кількість золотих годинників і коштовних каменів. Галицький очолював Держслужбу зайнятості з травня 2003 року по квітень 2005 і з серпня 2006 по теперішній час. Одночасно з керівництвом Центром зайнятості чиновник керував виконавчою дирекцією Фонду державного соцстрахування по безробіттю.

Теги:

Володимир Галицький, Державна служба зайнятості, хабарництво

Джерело:

Дело

Залиште коментар