Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишні посадовці Мистецького Арсеналу завдали збитків державі на 3 млн грн

0 69

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу стосовно колишніх посадових осіб державного підприємства “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал” за фактом зловживання службовим становищем, внаслідок чого державі завдано збитків на 3 млн грн, повідомляє прес-служба ГПУ.

Порушення були виявлені в результаті перевірки дотримання вимог законодавства при використанні державним підприємством “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал” Державного управління справами бюджетних коштів на реконструкцію та будівництво приміщень по вул. Івана Мазепи, 28-30.

За її результатами 28 травня 2011 р. порушено кримінальну справу стосовно колишніх посадових осіб музейного комплексу за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Теги:

зловживання службовим становищем

Залиште коментар