Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишні колеги зібрали для Луценка гроші

0 20

Колишні працівники Міністерства внутрішніх справ зібрали понад 644 тис. грн для погашення державі збитків, в спричиненні яких звинувачується екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Про це УНІАН повідомив один з ініціаторів збору грошей, колишній заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов.

“Ми хочемо подякувати всім, хто відгукнувся і переказав гроші, і сказати, що гроші переказувати більше не треба. Ми вже зібрали суму в повному обсязі і оголошуємо про завершення цього процесу”, – сказав В.Євдокимов.

В.Євдокимов повідомив, що копії квитанцій про переказ суми в розмірі понад 644 тис. грн відправлено поштовим зв’язком з повідомленням за трьома адресами: до Апеляційного суду Києва, в МВС і адвокатам”, – уточнив колишній заступник міністра внутрішніх справ.

У той же час члени Президії Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та члени Ради Організації ветеранів центрального апарату МВС назвали збір коштів для відшкодування збитків, завданих МВС екс-міністром Юрієм Луценком, «особистою справою» тих, хто за це взявся. У асоціації наголошують, що члени вказаної ініціативної групи до ветеранських організацій міністерства з цього приводу не зверталися.

«Робота щодо збору коштів серед ветеранів нами не проводиться і будь-які рішення на підтримку вказаної ініціативи не приймалися» – підкреслюють члени асоціації.

Як повідомляв УНІАН, 18 квітня колишні заступники екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка – Володимир Євдокимов, Віталій Ярема, Павло Кононенко і Олександр Ємбулатов – ініціювали серед працівників МВС збір коштів для відшкодування збитків, спричинених екс-міністром в результаті святкування Дня міліції в 2008-2009 рр.

Ідея організувати збір коштів понад 643 тис. грн, які зобов’язаний сплатити екс-міністр за начебто незаконну організацію урочистостей з нагоди Дня міліції в палаці «Україна», з’явилася в жовтні минулого року.

Теги:

Луценко Юрій

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар