Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колишніх керівників ГПУ викликали в Брюссель

0 95

Колишній Генеральний прокурор України Олег Махніцький та його заступник Олексій Баганець на вимогу королівського прокурора Бельгії.

Про це свідчать повістки бельгійського судового пристава, спрямовані на адресу Міністерства юстиції України для участі в судовому засіданні в Брюсселі, призначеного на 17 червня 2015 року.

Про це повідомив відомий міжнародний адвокат Максим Райко, виклавши документи на своїй сторінці у Фейсбуці.

Максим Райко також повідомив, що судове переслідування колишніх керівників української прокуратури ініційовано екс-першим заступником голови адміністрації Президента УкраїниАндрієм Портновим, щодо якого Євросоюз нещодавно скасував санкції. У заяві, прийнятій бельгійським судом, Портнов навів докази фальсифікації відносно нього відомостей, направлених українськими чиновниками в Євросоюз.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар