Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колесніченку «відрижка» зійшла з рук

0 19

Печерський райсуд Києва залишив без задоволення позов до регіонала Вадима Колесніченка щодо його висловів про українську мову.

Засідання відбулося 12 вересня за позовом мешканки Тернополя Галини Пантюхін про захист її честі та гідності у зв’язку з тим, що Колесніченко під час телеефіру образливо висловлювався про українську мову.

Сам Колесніченко в суд знову не з’явився і свого представника не надіслав.

Як відомо, раніше Колесніченко заявив, що не вважає українською мовою діалекти, на яких говорять на Львівщині та Галичині. “Я проти львівсько-галицьких діалектів, які засмітили сьогодні засоби масової інформації. Я не вважаю те, що нам пропонують, українською мовою. Це відрижка тієї частини України, яка колись була постійно під чиїмось гнітом”, – заявив Колесніченко. Нагадаємо, що Колесніченко є співавтором скандального закону про мови. Керуючись цим законом статус регіональної російській мові надали Одеса, Запоріжжя, Севастополь, Харків, Луганськ, Миколаїв, Дніпропетровськ та Харків, а також Одеська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Луганська, Харківська, Запорізька та Дніпропетровська області.

Крім того, статус регіональної отримала угорська мова в закарпатському місті Берегово, а село Тарасівці стало першим селом у Чернівецькій області, яке визнало румунську регіональною.

 

Джерело:

ТСН

Залиште коментар