Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колесніченко погрожує Західній Україні криміналом через мовну непокору

0 15

У випадку, якщо облради Тернополя, Львова та Івано-Франківська не виконають норми закону про мовну політику, ініціатори непокори будуть притягнуті до адміністративної і навіть карної відповідальності, каже співавтор закону, депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

В інтерв’ю севастопольському телеканалу «НТС» депутат повідомив, що обласні ради вже відхилили протести місцевих прокуратур з цього приводу і тепер прокуратури звертатимуться до суду.

«Але головне – в іншому: з 10 серпня закон діє по всієї території Україні. І якщо хоч один обласний паночок спробує не виконати норму закону – а ми там все передбачили – посадові особи притягуватимуться до відповідальності: від адміністративної до карної», – сказав Колесніченко, передає ВВС Ukrainian.

Нагадаємо, Львівська обласна рада визнала закон про основи державної мовної політики нечинним на території області. Ініціатор рішення, депутат облради Ірина Фаріон, пояснила це «антидержавною сутністю закону та грубими порушеннями при його прийнятті».

Раніше подібні рішення ухвалили облради в Тернополі та Івано-Франківську.

Теги:

мовна політика

Джерело:

ЗіК

Залиште коментар