Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колегія МВС оскаржує інформацію щодо звинувачення в неправомірних діях при здійсненні охорони працівників суду.

14

Колегія МВС оскаржує інформацію щодо звинувачення на адресу органів внутрішніх справ щодо їх начебто неправомірних дій при здійсненні охорони працівників суду, повідомляє прес-служба відомства.

Колегія МВС зазначає, що, відповідно до Законів України “Про міліцію”, “Про судоустрій” та “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів”, здійснення спеціальних заходів із забезпечення безпеки працівників суду, охорона судових приміщень та громадського порядку в них покладається на органи внутрішніх справ. У повній відповідності до вимог цих законів діяли працівники спеціального підрозділу судової міліції “Грифон” та спецпідрозділу міліції “Беркут”, забезпечуючи правопорядок у приміщенні Апеляційного адміністративного суду м. Києва та прилеглій до нього території під час судового засідання 11 жовтня 2008 р., а також у приміщенні Печерського районного суду м. Києва 16 жовтня ц.р. під час представлення працівникам зазначеної установи нового голови суду. Відповідно до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів”, рішення про вжиття спеціальних заходів забезпечення безпеки стосовно працівників суду приймає голова відповідного суду, а здійснення спеціальних заходів забезпечення безпеки працівників суду покладається на органи внутрішніх справ.

Колегія Міністерства внутрішніх справ України заявляє, що спроби звинуватити міліцію у перевищенні службових повноважень та інших неправомірних діях відносно представників органів правосуддя мають провокаційний, спекулятивний характер й спрямовані на дискредитацію міліції.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии