Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Колегія МВС оскаржує інформацію щодо звинувачення в неправомірних діях при здійсненні охорони працівників суду.

0 14

Колегія МВС оскаржує інформацію щодо звинувачення на адресу органів внутрішніх справ щодо їх начебто неправомірних дій при здійсненні охорони працівників суду, повідомляє прес-служба відомства.

Колегія МВС зазначає, що, відповідно до Законів України “Про міліцію”, “Про судоустрій” та “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів”, здійснення спеціальних заходів із забезпечення безпеки працівників суду, охорона судових приміщень та громадського порядку в них покладається на органи внутрішніх справ. У повній відповідності до вимог цих законів діяли працівники спеціального підрозділу судової міліції “Грифон” та спецпідрозділу міліції “Беркут”, забезпечуючи правопорядок у приміщенні Апеляційного адміністративного суду м. Києва та прилеглій до нього території під час судового засідання 11 жовтня 2008 р., а також у приміщенні Печерського районного суду м. Києва 16 жовтня ц.р. під час представлення працівникам зазначеної установи нового голови суду. Відповідно до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів”, рішення про вжиття спеціальних заходів забезпечення безпеки стосовно працівників суду приймає голова відповідного суду, а здійснення спеціальних заходів забезпечення безпеки працівників суду покладається на органи внутрішніх справ.

Колегія Міністерства внутрішніх справ України заявляє, що спроби звинуватити міліцію у перевищенні службових повноважень та інших неправомірних діях відносно представників органів правосуддя мають провокаційний, спекулятивний характер й спрямовані на дискредитацію міліції.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар