Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кокс і Кваснєвський відвідають Тимошенко в День Конституції

0 21

Спостерігачі від Європарламенту (ЄП) екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та колишній президент ЄП Пет Кокс планують зустрітися з екс-прем’єром Юлією Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКЛ № 5 (Харків) у п’ятницю, 28 червня. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” . Разом з тим, отримати офіційне підтвердження цього факту агентству поки не вдалося.

Як повідомлялося, раніше посол ЄС в Україні Ян Томбінський повідомив, що А.Кваснєвський та П.Кокс мають намір прибути в Україну 26-28 червня.

П.Кокс і А.Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над екс-прем’єром України Юлією Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Відповідні домовленості були досягнуті між прем’єр-міністром України Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їх мандат був розширений: крім справ Ю.Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов’язки міністра оборони Валерія Іващенка.

18 квітня доповідь місії обговорювалося в Страсбурзі в рамках засідання Конференції президентів Європейського парламенту. Як повідомив президент ЄП Мартін Шульц, за підсумками дискусії було прийнято рішення про продовження місії до вересня цього року.

Теги:

Кокс, Кваснєвський, Тимошенко, День Конституції

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар