Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кодекс про кримінальні проступки очікують до наступного року

0 13

Про це Генеральний прокурор України Віктор Пшонка повідомив журналістам під час брифінгу в Донецьку. За його словами Кодекс про кримінальні проступки необхідний. «Ми працюємо над цим і очікуємо прийняття Кодексу про кримінальні проступки. Але буде це десь на початку 2014 року. Тому, що дуже серйозно необхідно над ним попрацювати », – цитує голову відомства прес-служба ГПУ.

За словами Генпрокурора, такий документ об’єднає в собі частину норм з кодексу про адміністративну відповідальність, а частину – з кримінального кодексу.

Крім того, Віктор Пшонка прокоментував роботу правоохоронних органів в умовах нового Кримінального процесуального кодексу. «Три місяці ми працюємо в умовах нового закону і, я з повною відповідальністю говорю про те, що Кодекс працює на повну силу. Він захищає конституційні права громадян в тій повній мірі, в якій виписаний», – сказав він.

Генпрокурор також нагадав, що якість цього документа і факт його прийняття Україною був позитивно оцінений європейськими експертами і міжнародними політикумом в цілому.

Теги:

кримінальний проступок

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар