Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Книжковий магазин “Сяйво” повернули Києву

0 16

Господарський суд Києва за позовом ТОВ “Книжковий магазин “Сяйво” прийняв рішення на користь територіальної общини міста і повернув приміщення магазину в комунальну власність. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації.

“Ми вітаємо таке рішення і сподіваємося на остаточне завершення судових процесів довкола “Сяйва” найближчим часом. Доля цього книжкового магазина вже давно вийшла за рамки винятково приватизаційного конфлікту”, – заявив заступник глави КМДА Олександр Пузанов. За його даними, Господарський суд Києва визнав недійсними результати аукціону з продажу приміщення книжкового магазина “Сяйво”, договір купівлі-продажу цього приміщення, який був укладений між Шевченківською райрадою і ТОВ “Абріль-студіо” в 2009 році, а також договір, за яким приміщення було перепродане на користь третьої особи.

Приміщення книжкового магазина “Сяйво” площею 363,8 кв.м. було продано Управлінням з питань комунального майна, приватизації і підприємництва Шевченківської райради на аукціоні у вересні 2009 року. Надалі приміщення спочатку було здане в оренду, а потім перепродане.

Нагадаємо, в лютому минулого року невідомі кілька разів намагалися силоміць захопити “Сяйво”. Вони заявляли, що є представниками нового керівника магазину. За даними народного депутата Кирила Кулікова, захопленням книжкового магазина “Сяйво” керував депутат від фракції Блока Черновецького в Київраді Денис Комарницький.

Теги:

комунальна власність, книжковий магазин «Сяйво»

Залиште коментар