Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Книги “Юрінком Інтер” на щорічній виставці до Дня знань

0 16

Сьогодні в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відкрилась Щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня знань. Усі бажаючі можуть відвідати виставку, аби придбати книги від виробників.

Серед непересічних акцій цьогорічної ярмарки — презентація найбільшої української абетки. Зокрема, на майданчику перед Українським домом — дитячий конкурс зі складання слів на швидкість, в якому буде задіяна Найбільша українська абетка в кубиках.

Також у рамках виставки відбудеться Благодійна акція «Придбай книгу – подаруй свято дітям, позбавленим батьківського тепла». Усі бажаючі можуть долучитися до цієї акції – для цього достатньо придбати видання, що сподобалося, і передати його в благодійний фонд, який знаходиться в Українському домі.

Відзначимо, що видавнича організація “Юрінком Інтер” представляє на виставці свої найкращі книги, актуальні за тематикою та юридичної спрямованістю.

Теги:

юридична література, Юрінком Інтер

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар