Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Книгарня «Сяйво» остаточно здобула перемогу в ВГСУ

0 15

12 жовтня 2011 року ТОВ «Книгарня «Сяйво» виграло справу в Вищому Господарському суді України, заручившись підтримкою Генеральної прокуратури України та поставило крапку в останній касаційній інстанції щодо незаконності проведеного аукціону та крадіжки майна ТОВ «Книгарня «Сяйво». (Справа №3620).

Судові процеси у цій справі тривали майже 2 роки. Господарський Суд м. Києва, Київський Господарський апеляційний Суд, Вищий Господарський Суд України підтвердили право на законність позицій ТОВ «Книгарня «Сяйво» й таким чином викрили злочинну діяльність рейдерів, які протягом 7 років намагалися привласнити приміщення книгарні.

Прес-служба книгарні «Сяйво» висловила сподівання, що «правоохоронні органи та прокуратура візьмуть до уваги остаточне вирішення справи судами України та невідкладно завершать розслідування діянь організованого злочинного угрупування, що реалізовувались під егідою В. Супруненка, О.Супруненка, Д.Комарницького, О.Довгого, А.Чуба та притягнуть їх до кримінальної відповідальності за рейдерсько – бандитське захоплення книгарні «Сяйво».

Теги:

ТОВ «Книгарня «Сяйво», Вищий господарський суд України, рейдерство

Залиште коментар