Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Книга про схеми і учасників рейдерських захоплень

0 17

Антирейдерський союз підприємців України готує книгу, в якій будуть описані основні схеми і названі основні учасники рейдерських захоплень в Україні.

Про це на прес-конференції в агентстві УНІАН повідомив директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семідідько. «Ми зараз закінчуємо книгу, в якій будуть описані схеми і учасники судових рішень, юридичні і фізичні особи, як відбувався рейдерство в нашій країні, які схеми, які судді і які юридичні і фізичні особам там брали участь», – сказав він.

Крім того, А. Семідідько відзначив існування групи високопосадовців і пов’язаних з ними компаній, які, використовуючи юридичні і правові механізми, беруть участь у ряді рейдерських захватів.

«Можна говорити, що відбувається цинічне використання судової системи на догоду своїм особистим інтересам або для зведення рахунків. Фактично ми працюємо над тим, аби виявити цю систему суддів, яка знаходиться в якійсь залежності від існуючої групи, для того, щоб оцінити, наскільки вибудовувана ними система використовуватиметься або входитиме в протидію з системою правосуддя і судоустрою всієї держави», – сказав він.

Теги:

рейдерство

Залиште коментар