Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Книгорозповсюджувачи під прицілом фіскальної служби

0 18

Співробітники Державної фіскальної служби України (ДФС) провели обшук у столичній книгарні мережі “Буква”, повідомила прес-служба ДФС.

За даними ДФС, її слідчі проводять досудове розслідування за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовими особами одного з підприємств Києва, які займаються імпортом в Україну продукції книжкової з Росії.

За рішенням суду, співробітники Головного управління ДФС в Києві провели обшуки за місцем зберігання та продажу книг, а також місцем проживання фігурантів і виконавців схеми.

У результаті обшуків були вилучені документи фінансово-господарської діяльності, які підтверджують порушення податкового законодавства, книжкова продукція, виготовлена ​​з порушеннями вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності, печатки підприємств і фізосіб-підприємців, задіяних у протиправній діяльності, гроші в сумі 297 тис. грн.

Як повідомлялося, 24 вересня заступник глави ДФС Сергій Білан повідомив на своїй сторінці в Facebook, про виявленні та припиненні в Києві злочинної діяльності групи осіб, яка, використовуючи низку підконтрольних юридичних і фізичних осіб-підприємців, організувала реалізацію в 18 містах України контрафактної книжкової продукції без сплати податків до бюджету. За даними С.Білана, оборот такої реалізації склав з початку поточного року більше 500 млн грн, а в день організатори тіньового бізнесу отримували в середньому 150 тис. грн неврахованих доходів готівкою. С.Білан не назвав мережа, в якій проводилися обшуки.

Залиште коментар