Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КМУ заснував посади своїх постпредів на зборах акціонерів стратегічних підприємств

0 18

Кабінет Міністрів заснував посади своїх постійних представників на зборах акціонерів стратегічних підприємств, більше 50% акцій яких знаходиться у власності держави і під управлінням безпосередньо уряду.

Про це говориться в постанові Кабміну №434 від 6 травня.

Згідно постанові, постійний представник призначається і звільняється урядом з числа заступників керівника центрального органу влади, що здійснює політику в галузі, до якої відноситься відповідне підприємство.

Даний центральний орган виконавчої влади за узгодженням з міністерствами фінансів, економіки і Фондом Державного майна повинен надавати Кабміну проект рішення про призначення постійного представника, а також визначення для нього завдань з управління державними корпоративними правами.

Постійний представник згідно затвердженим завданням здійснює всі передбачені для акціонера функції відповідно до законодавства і статуту підприємства.

Представник повинен обиратися у відповідному порядку головою наглядової ради підприємства.

Представник щокварталу подає звіти про свою діяльність в уповноважений орган управління, який передає їх до Кабміну.

Для підприємств з держчасткою в 100% акцій постійний представник не призначається і вхідні в компетенцію збори акціонерів рішення оформляються розпорядженнями уряду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар