Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КМУ заснував посади своїх постпредів на зборах акціонерів стратегічних підприємств

18

Кабінет Міністрів заснував посади своїх постійних представників на зборах акціонерів стратегічних підприємств, більше 50% акцій яких знаходиться у власності держави і під управлінням безпосередньо уряду.

Про це говориться в постанові Кабміну №434 від 6 травня.

Згідно постанові, постійний представник призначається і звільняється урядом з числа заступників керівника центрального органу влади, що здійснює політику в галузі, до якої відноситься відповідне підприємство.

Даний центральний орган виконавчої влади за узгодженням з міністерствами фінансів, економіки і Фондом Державного майна повинен надавати Кабміну проект рішення про призначення постійного представника, а також визначення для нього завдань з управління державними корпоративними правами.

Постійний представник згідно затвердженим завданням здійснює всі передбачені для акціонера функції відповідно до законодавства і статуту підприємства.

Представник повинен обиратися у відповідному порядку головою наглядової ради підприємства.

Представник щокварталу подає звіти про свою діяльність в уповноважений орган управління, який передає їх до Кабміну.

Для підприємств з держчасткою в 100% акцій постійний представник не призначається і вхідні в компетенцію збори акціонерів рішення оформляються розпорядженнями уряду.

Джерело:

proUA

Комментарии