Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КМУ припинив присвоювати державним підприємствам історичні імена і назви

0 35

Кабінет Міністрів України тимчасово припинив розгляд матеріалів щодо присвоєння імен державним підприємствам, установам, організаціям та іншим об’єктам до законодавчого врегулювання питання. Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, відповідна урядова постанова ухвалена на засіданні Кабміну 15 липня.

Міністр зазначив, що на сьогодні відсутнє належне нормативно-правове регулювання питання присвоєння об‘єктам назв на відзнаку історичних подій, на честь державних і громадських організацій, а також імен особливо видатних державних, громадсько-політичних діячів, захисників Батьківщини, героїв праці, діячів науки і культури. Акти, які регулюють порядок присвоєння імен є застарілими та не враховують реалій сучасного суспільно-політичного розвитку України.

Також О. Лавринович відмітив, що Мін’юстом вже розроблено проект Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб”. Майбутній закон має зокрема  встановити критерії присвоєння імен об’єктам з метою увічнення пам‘яті про осіб, які зробили вагомий внесок у розбудову української держави, розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.

Теги: Новини права,  назви підприємств,  законодавство України, Мінюст,  міністр юстиції,  громадсько-політичні діячі,  захисники Батьківщини,  герой праці, наименование предприятий,  защитники Отечества,   новости права

Залиште коментар