Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КМДА не має наміру продовжувати договір з «Київенерго»

0 20

Київ не має наміру продовжувати контракт з ПАТ “Київенерго” по керуванню тепловими активами міста. Про це в Facebook заявив глава апарату КМДА Володимир Бондаренко.

На його думку, угода на управління основними ТЕЦ і тепломережами міста, яка закінчується в листопаді 2017 року, не враховує позиції київської громади і її потреб.

“Саме тому Київська міська державна адміністрація розпочала підготовку нових умов угоди на управління. До цієї роботи залучені міжнародні організації, в тому числі авторитетна Ernst & Young”, – сказав Бондаренко.

Він виділяє два можливих варіанти вирішення цього питання – шляхом концесії або прямого муніципального управління.

“Для кожного з цих варіантів розроблена чітка дорожня карта. Вибір того чи іншого залежить від проведення конкурсу, пропозицій, які місто отримає від учасників. Рішення буде прийматися на сесії Київради”, – стверджує Бондаренко.

Як відомо, в листопаді 2016 року мер Києва Володимир Кличко заявив, що місто не має наміру продовжувати контракт з ПАТ “Київенерго” по керуванню тепловими активами міста.

“І ми розглядаємо можливість або передати всі тепломережі в муніципальне управління, або залучити міжнародних операторів (зараз ведуться такі переговори), які можуть взяти мережі в ефективне управління”, – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що основою нового договору повинні стати енергоефективність, модернізація теплового господарства, зниження виробничих витрат, які дозволять в подальшому вплинути на тарифи.

Нагадаємо, “Київенерго” – енергопостачальна компанія. Забезпечує повний цикл енергопостачання Києва з єдиним процесом виробництва, передачі, розподілу та збуту електричної і теплової енергії кінцевим споживачам.

Генерація електричної енергії здійснюється на двох теплоелектроцентралях – ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 загальною встановленою електричною потужністю 1,2 ГВт. Транспортування електроенергії забезпечується мережею повітряних і кабельних ліній загальною протяжністю 11,5 тис. км. Виробництво теплової енергії “Київенерго” виконується на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, а також на станціях теплопостачання і котельнях.

“ДТЕК” належить 72,4% акцій “Київенерго”. Ще 25% + 1 акція компанії володіє держава.

За матеріалами: Дело.ua

Джерело:

Delo.ua

Залиште коментар