Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ківалов виграв суд у колеги і однопартійця

0 16

Народний депутат України від Партії регіонів Сергій Ківалов виграв суд у колеги за фракцією Ігоря Плохого. Про це повідомили у прес-службі С.Ківалова.

Зокрема, Одеський апеляційний обласний суд 15 квітня підтвердив рішення Приморського районного суду Одеси про стягнення з народного депутата І.Плохого 165 тис. грн. за наклеп на С.Ківалова.

“Відбулося судове засідання Одеського апеляційного обласного суду, на якому переглядалося рішення Приморського районного суду про стягнення з І.Плохого 165 тис. грн., а також зобов`язання спростувати недостовірну інформацію, яку він оприлюднив 26 листопада 2010 року на телеканалі АТВ. І.Плохой особисто взяв участь у засіданні, він особисто давав пояснення. На засіданні його захисники стверджували, що він взагалі не виступав на телебаченні, і немає доказів, що такий виступ був”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у прес-службі, заяви І.Плохого про втручання у діяльність суду, рейдерське захоплення, а також інші вчинки, в яких він обвинувачував С.Ківалова, є кримінальними діяннями. Зокрема, звинувачення І.Плохого грунтувалися, за словами адвоката С.Ківалова Олександра Погорєлого, на заявах виборців, а також його особистій інформації.

“Доказом правомірності таких тверджень може бути тільки вирок суду. Тобто вирок суду, що набув чинності, може служити доказом того факту, що подібна інформація є достовірною, а окремі заяви до міліції і прокуратури не можуть мати такої сили. На сьогодні навіть заяв, за якими порушувалися кримінальні справи, немає. Тому є стаття 237 Цивільного кодексу, де чітко написано, що будь-яка негативна інформація є недостовірною, якщо особа, яка її озвучила, не доведе зворотного. Унаслідок того, що пан Плохой таких доказів не навів, суд залишив у силі рішення Приморського районного суду і зобов`язав його до сплати 165 тис. грн. морального збитку, а також до спростування поширеної ним недостовірної негативної інформації”, – сказав О.Погорєлий, якого цитує прес-служба С.Ківалова.

Як зазначили в прес-службі, після стягнення з І.Плохого вказаної у рішенні суми С.Ківалов планує перерахувати ці кошти на рахунок дитячого будинку.

Нагадаємо, у листопаді 2011 року С.Ківалов подав позов про захист честі й гідності до народного депутата І.Плохого. Зокрема, С.Ківалов стверджував, що І.Плохой, зводячи особисті рахунки, звів наклеп на однопартійця у пресі.

Теги:

С.Ківалов, судовий позов

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар