Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ківалов пропонує розвантажити Європейський суд від зайвих справ

0 21

Член комітету ПАРЄ з юридичних питань і правх людини, голова комітету Верховної Ради з питань правосуддя Сергій Ківалов вважає за необхідне позбавити Європейський суд з прав людини від зайвих справ і скарг.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Ківалов на засіданні комітету ПАРЕ в Парижі заявив: “Ефективність Європейської конвенції з прав людини у великій мірі залежить від чіткої і продуктивної роботи Європейського суду з прав людини, необхідність реформування якого назріла і відчувається всіма”.

За його словами, коло обговорюваних проблем досить широкий. “Один з моментів, наприклад, збільшення кількості справ у зв’язку з приєднанням до Страсбурзької системи ще однієї організації – Європейського Союзу. Це означає, що стануть поступати скарги на європейських чиновників, що, у свою чергу, безумовно, приведе до зростання навантаження на суд”, – відзначив він.

“Необхідно вже зараз подумати про це, попередити непросту ситуацію і забезпечити розвантаження Страсбурзького суду від зайвого багажу справ”, – додав він.

При цьому Ківалов додав, що “сам факт участі України у вирішенні таких важливих проблем європейського рівня підтверджує принцип демократії, верховенства права і захисту прав людини”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар