Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кіпр ратифікував Лісабонську угоду.

17

Парламент Кіпру ратифікував Лісабонську угоду, яка покликана стати новою базовою угодою Євросоюзу. Рішення було ухвалене 31 голосом за 17 проти. Решта депутатів 56-місцевого парламенту або утрималася, або не були присутні на засіданні, передає Associated Press.

Головними противниками ратифікації угоди були депутати від правлячої комуністичної партії Кіпру AKEL. За словами прес-секретаря партії Андроса Кипріану, Лісабонська угода перетворює ЄС в “інструмент НАТО”.

Партія AKEL є найбільшою в правлячій коаліції, проте її партнери, праві центристи з партії DIKO і соціалісти з EDEK проголосували за приняття угоди.

Нагадаємо, Лісабонська угода припускає введення посади президента Євросоюзу, який обиратиметься на 2,5 роки. Крім того, документ передбачає реформу виконавчого органу ЄС – Єврокомісії, до якої буде введений наділений широкими повноваженнями єврокомісар із зовнішньої політики. Він звітуватиме перед лідерами ЄС. Склад самої Єврокомісії до 2014 р. буде скорочений з нинішніх 27 єврокомісарів до 17. Єврокомісія обиратиметься строком на 5 років.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии