Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кіпр ратифікував Лісабонську угоду.

0 17

Парламент Кіпру ратифікував Лісабонську угоду, яка покликана стати новою базовою угодою Євросоюзу. Рішення було ухвалене 31 голосом за 17 проти. Решта депутатів 56-місцевого парламенту або утрималася, або не були присутні на засіданні, передає Associated Press.

Головними противниками ратифікації угоди були депутати від правлячої комуністичної партії Кіпру AKEL. За словами прес-секретаря партії Андроса Кипріану, Лісабонська угода перетворює ЄС в “інструмент НАТО”.

Партія AKEL є найбільшою в правлячій коаліції, проте її партнери, праві центристи з партії DIKO і соціалісти з EDEK проголосували за приняття угоди.

Нагадаємо, Лісабонська угода припускає введення посади президента Євросоюзу, який обиратиметься на 2,5 роки. Крім того, документ передбачає реформу виконавчого органу ЄС – Єврокомісії, до якої буде введений наділений широкими повноваженнями єврокомісар із зовнішньої політики. Він звітуватиме перед лідерами ЄС. Склад самої Єврокомісії до 2014 р. буде скорочений з нинішніх 27 єврокомісарів до 17. Єврокомісія обиратиметься строком на 5 років.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар