Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кімнати для затриманих облаштували за євростандартом

0 17

Усі кімнати затриманих і доставлених за скоєння адміністративних правопорушень у Вінницькій області облаштували за євростандартом.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника УМВС України в області Микола Загорулько, передає кореспондент Укрінформу.

“Відповідно до вимог МВС та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини на території Вінницької області усі кімнати затриманих і доставлених за скоєння адміністративних правопорушень переоблаштовані відповідно до євростандартів. Вони, а їх на території області 35, будувалися ще у 60-70-роки. Аби привести їх у відповідний до нових вимог стан, довелося докласти чималих зусиль”, — заявив Загорулько.

За його словами, в усі спецприміщення провели опалення. У кожній кімнаті є природне освітлення, ліжко, туалет і рукомийник.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар