Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кількість заяв про реєстрацію баз персональних даних різко збільшилась

0 18

Починаючи з листопада 2011 року різко збільшилася кількість заяв про реєстрацію баз персональних даних, що викликане встановленням відповідальності за ухилення від державної реєстрації бази персональних даних. Про це під час прес-конференції повідомила перший заступник голови Державної служби з питань захисту персональних даних Лілія Олексюк.

“На сьогодні всі наші зусилля спрямовані на те, щоб обробити заяви на реєстрацію баз персональних даних якнайшвидше. В нас немає пріоритетного напрямку обробки заяв. Вони обробляються в порядку черговості”, – сказала Л.Олексюк.

За її словами, одна особа може обробити не більше 100 заяв в день. Вона також розповіла, що на сьогодні службою прийнято понад 300 тис. заяв і щоденно їх кількість збільшується.

“Більшість заявників передають нам заяви поштою, і останній раз ми отримали 70 мішків пошти. За нашими підрахунками один мішок містить близько тисячі заяв”, – зауважила Л.Олексюк.

При цьому, до листопада служба отримувала не більше 100 заяв на місяць, але різкому збільшенню їх кількості сприяло встановлення з початку наступного року відповідальності за ухилення від державної реєстрації бази персональних даних. Крім того, за її словами, Державна служба з питань захисту персональних даних на даний час нараховує 51 особу.

Нагадаємо, з 1 січня 2012 вступає в дію закон, що встановлює відповідальність за порушення вимог щодо захисту персональних даних, відповідно до якого ухилення від державної реєстрації бази персональних даних тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 5,1 тис. грн до 17 тис. грн.

Теги:

Державна служба з питань захисту персональних даних

Джерело:

УНН

Залиште коментар