Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кількість суддів зросте

0 14

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності провів слухання, присвячені питанням впровадження в практику діяльності правоохоронних органів положень Кримінального процесуального кодексу.

Під час слухань відбулася загальна дискусія. В обговоренні взяли участь народні депутати, представники Національної академії прокуратури, Академії адвокатури України, Державного науково-дослідного інституту МВС, Державної судової адміністрації України, провідні вчені та фахівці у галузі права.

Як повідомляє сайт “Судова влада”, у своїх виступах присутні не тільки розповіли про результати проведеної за останні кілька місяців роботи, але і поінформували учасників слухань про проблемні питання, котрі необхідно вирішити за час, що залишився до набрання чинності новим КПК. Зокрема, Голова ДСА України Руслан Кирилюк повідомив, що у зв’язку із змінами кримінального провадження, кількісний склад суддів загальних судів було збільшено на 1184 особи.

Голова Державної судової адміністрації України повідомив, що у всіх судах загальної юрисдикції вже проведено збори суддів, на яких були визначені ті, хто буде здійснювати функції слідчих суддів, і ті, що розглядатимуть справи щодо неповнолітніх. Крім цього, він поінформував, що територіальні управління ДСА України вже внесли до місцевих рад подання щодо формування списків присяжних. За словами Руслана Кирилюка, на сьогоднішній день списки присяжних затверджені в 551 загальному суді, а в інших 114-ти цей процес наближається до завершення.

Теги:

судова влада, слідчий суддя, Кримінальний процесуальний клдекс України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар