Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кількість померлих у тюрмах Запорізької області зросла

0 15

Про це йшлося на міжвідомчій нараді щодо стану здоров’я засуджених

У нараді взяли участь працівники органів прокуратури Запорізької області, керівники регіонального управління та установ ДПтСУ.

На нараді відзначалося, що незважаючи на деяке покращання матеріально – технічного забезпечення та стану міжвідомчої взаємодії з діагностики захворювань серед ув’язнених та засуджених, кількість померлих в установах осіб протягом 6 місяців поточного року збільшилась з 18 до 30 в порівнянні за аналогічний період минулого року. Упродовж останніх двох років причинами смерті серед засуджених залишаються серцево-судинні захворювання та туберкульоз легенів, повідомили в прес-службі Запорізької прокуратури.

В підсумку роботи міжвідомчої наради розроблено комплекс організаційно-практичних заходів для покращення медобслуговування та зменшення рівня смертності серед осіб, що перебувають в установах попереднього ув’язнення та позбавлення волі. Додержання вимог законодавства щодо надання ув’язненим та засудженим належної медичної допомоги перебувають на постійному контролі керівництва прокуратури області, йдеться в повідомленні прес-служби.

Теги:

ДПтСУ, пенітенціарна система

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар