Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кількість контролюючих органів в Україні скоротиться удвічі

0 11
Про це заявив голова Держкомпідприємництва України Михайло Бродський, коментуючи прийняття Верховною Радою (ВР) України запропонованої комітетом зміни до Закону «Про основні принципи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», передає прес-служба відомства.

«На сьогоднішній день в Україні працюють 79 контролюючих органів. Це найбільша кількість органів державного нагляду у країнах СНД. Цей законопроект відчутно спростить життя підприємцям, оскільки кількість контролерів зменшиться удвічі», — заявив М.Бродський.

З прийняттям законопроекту із теперішніх 79 контролюючих органів в Україні залишаться лише 40. Функції контролю інспекцій та урядових органів передадуть центральним органам виконавчої влади.

Залиште коментар