Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київські адвокати намагаються захиститися від міліцейського свавілля

0 29

За інформацією Ради адвокатів Київської області, 13 листопада 2013 року в офісі адвоката Ганни Колесник, керівника адвокатського бюро «Меч Феміди», обшук провели співробітники другого слідчого відділу столичної прокуратури при силовій підтримці працівників СБУ.

Обшук було проведено без дотримання вимог законодавства, адже згідно ч. 2 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», ці дії повинні проходити в присутності представника місцевої ради адвокатів. А Раду адвокатів Київської області не тільки не поінформували про обшук, але і заборонили її представникам увійти до приміщення.

Крім того, всупереч нормам законодавства, перед проведенням обшуку не було вказано перелік речей або документів, які передбачається знайти або вилучити.

23 листопада аналогічна історія сталася з офісом адвоката Зинченка. У цьому випадку представників адвокатського самоврядування також не допустили в приміщення, де проходив обшук.

Адвокати схвильовані тим, що відбувається, і закликають виступати на захист одне одного.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар