Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Хуліганів судитимуть на стадіонах за скороченою процедурою

0 15

Міністерство юстиції України під час проведення матчів чемпіонату Європи по футболу 2012 року пропонує судити порушників правопорядку за скороченою процедурою просто на території стадіонів, що приймають поєдинки турніру. Як повідомили у прес-службі відомства, проект відповідного закону прийнятий у середу, 20 квітня, на засіданні уряду.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, проект розроблений згідно з вимогами UEFA для безпечного проведення фінальної частини Євро-2012. Зокрема, однією з умов, які висуває Союз до країн, що приймають чемпіонат, є необхідність введення спеціальних скорочених судових процедур стосовно правопорушень, скоєних під час його проведення, передає Інформаційний центр Україна-2012.

Для цього передбачається визначити список адміністративних порушень, здійснення яких найбільш ймовірне під час проведення масових спортивних або інших культурно-видовищних заходів, і встановити для відповідних справ скорочений їхній розгляд. Зокрема, до таких порушень віднесуть дрібне хуліганство, крадіжки, куріння, вживання алкогольних напоїв і ін.

Справи вказаних категорій пропонується розглядати протягом доби. Крім того, пропонується встановити скорочений термін оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.

Теги:

правопорушення, хуліганство

Для забезпечення швидкого винесення рішень по цих справах планується, що їх розглядатимуть безпосередньо на території спортивної споруди у спеціально обладнаних приміщеннях.

Нагадаємо, Польща до Євро-2012 має намір схожим чином посилити покарання для футбольних хуліганів.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар