Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Хуліганів судитимуть на стадіонах за скороченою процедурою

15

Міністерство юстиції України під час проведення матчів чемпіонату Європи по футболу 2012 року пропонує судити порушників правопорядку за скороченою процедурою просто на території стадіонів, що приймають поєдинки турніру. Як повідомили у прес-службі відомства, проект відповідного закону прийнятий у середу, 20 квітня, на засіданні уряду.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, проект розроблений згідно з вимогами UEFA для безпечного проведення фінальної частини Євро-2012. Зокрема, однією з умов, які висуває Союз до країн, що приймають чемпіонат, є необхідність введення спеціальних скорочених судових процедур стосовно правопорушень, скоєних під час його проведення, передає Інформаційний центр Україна-2012.

Для цього передбачається визначити список адміністративних порушень, здійснення яких найбільш ймовірне під час проведення масових спортивних або інших культурно-видовищних заходів, і встановити для відповідних справ скорочений їхній розгляд. Зокрема, до таких порушень віднесуть дрібне хуліганство, крадіжки, куріння, вживання алкогольних напоїв і ін.

Справи вказаних категорій пропонується розглядати протягом доби. Крім того, пропонується встановити скорочений термін оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.

Теги:

правопорушення, хуліганство

Для забезпечення швидкого винесення рішень по цих справах планується, що їх розглядатимуть безпосередньо на території спортивної споруди у спеціально обладнаних приміщеннях.

Нагадаємо, Польща до Євро-2012 має намір схожим чином посилити покарання для футбольних хуліганів.

Джерело:

Кореспондент

Комментарии