Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Хуліган, що повідомив про вибухівку в київському метро, затриманий

0 14

Міліція затримала особу, яка вчора повідомила про замінування столичного метрополітену

Затриманим є житель одного з регіонів України (якого саме поки не уточнюють) і анонімний дзвінок він зробив з місця, де перебуває. Наразі міліція з’ясовує, з яких мотивів ця особа вчинила злочин.

Нагадаймо, учора, 27 січня, приблизно о 7.30 за номером телефону 102 надійшло анонімне повідомлення про замінування київського метро.

У зв’язку з тим, що особа, яка телефонувала, не повідомила конкретне місце, де начебто закладено вибуховий пристрій, перевірялися всі 43 станції метро, підсобні приміщення, прилегла до входів на станції територія. Загалом у перевірках було задіяно 3030 співробітників міліції, військовослужбовців Внутрішніх військ МВС України та персонал метрополітену. Вибухових пристроїв чи небезпечних речовин у метро виявлено не було. Під час перевірки метрополітен працював у штатному режимі.

Теги:

МВС, замінування

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар