Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ходорковський і Лебедєв визнані винними

0 17

Колишній глава “ЮКОС” Михайло Ходорковський і колишній керівник “МЕНАТЕП” Платон Лебедєв визнані винними. Про це говориться у вироку, оголошення якого в Хамовнічеському суді почав головушка суддя Віктор Данілкін.

Ходорковський і Лебедєв звинувачуються у розкраданні чужого майна у великому і особливо великому розмірі і його легалізації. Держзвинувачення попросило для обох по 14 років позбавлення волі.

Оголошення вироку Ходорковському і Лебедєву почалося сьогодні вранці. Незабаром після початку оголошення представників преси попросили залишити залу суду. Одночасно була припинена онлайн-трансляція засідання.

Зараз Данілкін зачитує описово-мотивувальну частину вироку, оголошення якої займе більше всього часу. Після цього буде представлена резолютивна частина.

В даний час Ходорковський і Лебедєв відбувають 8-річний термін, до якого вони були засуджені за шахрайство і несплату податків.

Теги:

Ходорковський, Лебедєв, Данілкін

Джерело:

Интерфакс

Залиште коментар