Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Хоббі судді: дзвін на всю околицю

0 15

У центрі Чернігова на будівлі Апеляційного суду Чернігівської області встановлено куранти. Голова суду Садіг Тадієв повідомив журналістам, що подібні годинники в Україні на сьогодні є лише у Запоріжжі та Миколаєві.

С.Тадієв зізнався, що має хобі – ремонт старовинних годинників, тому ідея встановити куранти в Чернігові у нього з’явилася одразу, як побачив будівлю суду, тим більше, чув від чернігівців, що годинник у центрі міста був, але дуже давно.

Годинник регулюється пультом дистанційного управління і є дуже точним, оскільки кожні 12 годин отримує сигнал із супутника. Загалом бій курантів, якщо виставити на 100% гучність, чути за 6 кілометрів. Зараз гучність відрегульована на 40-50%. Куранти битимуть з 7.00 до 21.00. Годинник має 60 мелодій.

Вартість годинника, який, за словами С.Тадієва, є подарунком місту, він не назвав.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар