Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ХІV Міжнародний конгрес з європейського та порівняльного конституційного права

0 20

У його роботі були задіяні науковці-конституціоналісти та представники конституційних судів Албанії, Білорусії, Болгарії, Вірменії, Литви, Македонії, Молдови, Польщі, Румунії, Сербії, України тощо.

Зі вступним словом до учасників конгресу звернулися почесний Голова Міжнародної асоціації конституційних судів Дід’є Мос та професор кафедри юридичного права Університету міста Регенсбург Райнер Арнольд.

Робота ХІV Міжнародного конгресу проходила у формі пленарного та секційних засідань. Тема секційних засідань „Конституційне правосуддя і політика: національний досвід“.

У перший день роботи конгресу виступили представники української юридичної науки та конституційного судочинства – суддя Конституційного Суду України кандидат юридичних наук Михайло Гультай, який представив доповідь „Національна і конституційна ідентичність у світлі діяльності Конституційного Суду України“, та ректор Київського університету права Юрій Бошицький із доповіддю „Конституційна реформа в Україні: ідентичність і трансформація“. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

В інших доповідях, представлених на форумі, йшлося про вирішення актуальних питань, які постають перед конституційним судочинством на сучасному етапі, зокрема про вплив економічної кризи на розвиток конституційної доктрини соціальних прав та рішення конституційних судів, які мають суттєві соціальні наслідки.

Теги:

Конституційний Суд України, конституційний процес

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар