Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Харківським адвокатам домовиться не вдалося

0 24

23 липня на чергових загальних зборах адвокати повинні були вибрати двох членів дисциплінарної плати кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури VI скликання. Про це повідомив адвокат Михайло Ісаков, представник Харківської обласний КДКА у Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України. «Загальні збори адвокатів відбулися, але жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів», — відзначив пан Ісаков.

Попередньо четвертий тур виборів призначений на 10 вересня 2011 року.

«В разі вдалого голосування нам потрібно буде приступити до формування складу комісії в цілому — своїх представників повинні вибрати рада суддів України, Харківська обласна рада і Головне управління юстиції», — додав Михайло Ісаков.

Нагадаємо, що після досягнення домовленостей з вирішення конфліктної ситуації в адвокатурі регіону, відбулися вже треті загальні збори. Перші — 28 травня 2011 року відбувся перший тур виборів, під час якого було вибрано двоє членів Харківської обласної КДКА, — Юхим Голянд (у атестаційну палату) і Олександр Гончаренко (у дисциплінарну палату). На наступних зборах — 2 липня 2011 року — була повністю сформована атестаційна палата, а в дисциплінарну палату вибрані троє з п’яти адвокатів.

Теги:

адвокатура

Джерело:

Юрправда

Залиште коментар