Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Харківські адмінсуди стали ще більш відкритими для громадян

0 14

15 травня 2009 року відбулася презентація автоматизованої системи електронного документообігу «Діловодство суду», запровадженої у двох адміністративних судах – Харківському апеляційному та Харківському окружному.

Систему електронного документообігу «Діловодство суду» впроваджено в судах за підтримки проекту USAIDMCC «Україна: верховенство права» на виконання Протоколу про співпрацю між ВАСУ та Проектом «Україна: верховенство права», підписаного 27 травня минулого року, в рамках якого відбувалась співпраця ВАСУ та пілотних судів у напрямку впровадження автоматизованої системи діловодства.

За словами Голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка, який узяв участь в урочистостях з нагоди запровадження системи комп’ютерного діловодства у згаданих адмінсудах, важко переоцінити значення, яке для адміністративних судів (та й усіх судів взагалі) має функціонування електронних систем діловодства, впровадження яких є значним кроком на шляху забезпечення відкритого, ефективного та доступного правосуддя в демократичній державі. 

Як відзначив О. Пасенюк, автоматизована система «Діловодство суду», розроблена ТОВ «Юртех», запроваджена у більшості адміністративних судів, у тому числі у Вищому адміністративному суді України (з грудня 2008 року).

Система електронного документообігу «Діловодство суду», в умовах зростаючого навантаження на адміністративні суди, дозволяє підвищити ефективність роботи суду на всіх етапах проходження справи у суді зі стадії реєстрації справи до видачі копії судового рішення, що, у свою чергу,  значно спрощує роботу персоналу суду щодо обробки всієї вхідної кореспонденції, розподілу справ, відслідковування ходу кожної окремої справи.

Вагомим досягненням системи є впровадження  автоматичного (випадкового) розподілу справ між суддями, що дозволяє уникнути нарікань і звинувачень у непрозорості та корумпованості цього процесу.

 

Залиште коментар