Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Хабар за посвідчення водія

0 12

Майже половина українців – автомобілісти. Кожен десятий з них давав хабар, аби отримати посвідчення водія. 62% опитаних заявили, що ніколи не давали хабар працівникам ДАІ.

Згідно з результатами опитування кадрового холдингу hh.ua., 40,4% респондентів заявили, що мають власне авто. На питання, яким чином вони отримали права, 26,06% респондентів сказали, що ходили на водійські курси і складали іспити власними силами. 9,8% – давали хабарі, аби отримати посвідчення, а 2,4% визнали, що купили його.

61,92% опитаних стверджують, що жодного разу не давали хабарів автоінспекторам. 19,3% сказали, що лише кілька разів платили правоохоронцям, 12,8% – дають хабарі рідко, а 5,07% – часто.

Опитування відбувалося на Міжнародному кадровому порталі 28 жовтня 2011 року. У ньому взяли участь 5 066 респондентів зі всіх областей України. 58,9% – кияни, 6,8% – жителі Дніпропетровської області, 5,9% – донеччани, 4,58% – харків’яни, по 3,2% – львів’яни і одесити.

Теги:

хабарництво, посвідчення водія

Джерело:

Дело

Залиште коментар