Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Керівника виправної установи впіймали на хабарі

0 13

На хабарництві спіймали керівника однієї з виправних установ управління Державного департаменту з питань виконання покарань в м. Києві та Київській області. Про це УНН повідомили в прес-службі Прокуратури Київській області.

Як встановлено в ході перевірки, виконуючий обов’язки начальника установи у своєму службовому кабінеті вимагав та одержав хабар від засудженого за надання йому у відповідності до ст.59 Кримінально-виконавчого кодексу України дозволу на короткочасний виїзд за межі установи.

За наслідками перевірки слідчим відділом прокуратури Київської області порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України за фактом одержання шляхом вимагання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище.

На даний час посадовець затриманий в порядку ст.115 КПК України, як підозрюваний у кримінальній справі, проводиться досудове слідство. 

Джерело:

УНН

Залиште коментар